BNF Győr

Legrövidebb időn belül válaszolunk, személyesen is várjuk hétfőtől péntekig 8-17 óráig, valamint szombaton 8-12-ig is, de az alábbi elérhetőségeken is eléri munkatárainkat, akik szakszerű felvilágosítással szolgálnak:

Kiskereskedelmi értékesítőink



Pintér Tamás
E-mail: p.tamas@bnf.hu
Tel.: 06 30 557 1942


Polovitzer Tiborné Móni
E-mail: p.moni@bnf.hu
Tel.: 06 30 602 1329


Nagykereskedelmi értékesítőnk - kivitelezői kapcsolattartóink

Nagy Gábor
E-mail: n.gabor@bnf.hu
Tel.: 06 30 825 8326


Ott Gergő István
E-mail: o.gergo@bnf.hu
Tel.: 06 30 557 1904



Németh Gáborné Szilvia
E-mail: n.szilvia@bnf.hu
Tel.: 06 30 469 3876


Festék részleg szakértékesítőnk

Bassák Attila
E-mail: b.attila@bnf.hu
Tel.: 06 30 613 6512


Csempe és fürdőszobaszalon szakértékesítők





Csikai Erika
E-mail: m.erika@bnf.hu
Tel.: 06 30 870 5638



Horváth Katalin
E-mail: h.kata@bnf.hu


Kránitz Zsoltné Tünde
E-mail: csempenagyker@bnf.hu
Tel.: 06 30 298 3237



Lőrinczné Szalay Katalin
E-mail: lakberendezes@bnf.hu
Tel.: 06 30 869 8034



Nyílászáró bemutató részleg szakértékesítő

Somogyi Norbert
E-mail: s.norbert@bnf.hu
Tel.: 06 30 622 4706


Rajki Balázs
E-mail: r.balazs@bnf.hu
Tel.: 06 30 475 1423


Gépészet részleg szakértékesítőink

Füsi Zsolt
E-mail: f.zsolt@bnf.hu
Tel.: 06 30 602 1234


Mészáros Péter
E-mail: m.peter@bnf.hu
Tel.: 06 30 602 1234


BNF Csorna

Kiskereskedelmi értékesítőink


Kovács Róbert
E-mail: kovacs@bnf.hu
Tel.: 06 30 552 6572


Marics Gábor
E-mail: marics@bnf.hu
Tel.: 06 30 825 8329


Nagykereskedelmi értékesítőnk

Horváth Roland
E-mail: horvath@bnf.hu
Tel.: 06 30 442 0170


Kivitelezői kapcsolattartónk

Szabó Gellért
E-mail: szabo@bnf.hu
Tel.: 06 30 438 8781


Festék részleg szakértékesítőnk

Félhelyesné F. Katalin
E-mail: festek@bnf.hu
Tel.: 06 30 269 0081


Horváth Attila
E-mail: festek@bnf.hu
Tel.: 06 30 825 8316


Csempe és fürdőszobaszalon szakértékesítők

Pozsgainé Pénzes Gabriella
E-mail: csempe@bnf.hu
Tel.: 06 30 870 5636







Nyílászáró bemutató részleg szakértékesítő

Domján Péter
E-mail: d.peter@bnf.hu
Tel.: 06 30 861 4792


Gépészet részleg szakértékesítőink

Csigó Csaba
E-mail: gepeszet@bnf.hu
Tel.: 06 30 289 0986


Gépészet részleg szakértékesítőink

BNF Mosonmagyaróvár

Kis és nagykereskedelmi értékesítőink, kivitelezői kapcsolattartóink


Gratzolné Király Judit
E-mail: k.judit@bnf.hu
Tel.: 06 30 349 1662


Németh A. Gergely
E-mail: n.gergely@bnf.hu
Tel.: 06 30 961 1740


BNF Szombathely

Kiskereskedelmi értékesítőink


Sütő Zoltán Tel.: 06 30 709 2376


Kaczor Péter
Tel.: 06 30 439 1279


Füzfa Nikoletta


Erdélyi Tamás


Festék, barkács részleg szakértékesítőnk


Tamás István


Csempe és fürdőszobaszalon részleg szakértékesítőnk


Raffai Beatrix
Tel.: 06 30 330 2490